> eTwinning

PRIMILI SMO PRIZNANJE - OZNAKU ETWINNING ŠKOLE!

Autor: Marijana Mavić, 23. 3. 2021.

Oznaku eTwinningove škole od danas ponosno nosi i naša škola. Oznaku nose 93 predškolske ustanove, osnovne i srednje škole iz Hrvatske!

Nagrađene su škole pioniri i prepoznati predvodnici u područjima kao što su digitalna praksa, praksa eSigurnosti, inovativni i kreativni pristupi pedagogiji, promicanje stalnog stručnog usavršavanja osoblja te promicanje praksi za suradnju u učenju među osobljem i učenicima. Službena najava bit će objavljena na portalu eTwinning.net ovog tjedna i na ostalim vijestima eTwinninga i Europske komisije.