> eTwinning

EUROPSKE OZNAKE KVALITETE

Autor: Marijana Mavić, 3. 11. 2021.

Krajem listopada ove godine Središnja služba za podršku(CSS) eTwinningu iz Bruxellesa  nagradila je projekte Europskom oznake kvalitete provedene u sadašnjem 2.a razredu Let 's STEAM i EU Code week-PixelArt pod vodstvom učiteljice Biljane Mušan.

Europska oznaka kvalitete druga je oznaka uspjeha,a dodjeljuje se samo jedanput na godinu i njezina dodjela objavljuje se na eTwinning portalu.Kako bi učitelj svojim radom na projektu zavrijedio Europsku oznaku kvalitete moraju biti ispunjena sljedeća tri uvjeta:

• Projekt su za dodjelu Europske oznake kvalitete predložile najmanje dvije nacionalne službe za podršku
  • Svaka nacionalna služba za podršku predlaže maksimalno 30 posto projekata prijavljenih za nacionalnu oznaku kvalitete
  • Najmanje su dva projektna partnera osvojila Nacionalnu oznaku kvalitete

Čestitke i zahvala svima koji su sudjelovali u ovim projektima!