BOŽIĆNA PRIREDBA DJECE u hotelu Adriatic Opatija

Autor: Fredi Glavan, 16. 12. 2009.

SRETNO SVIMA!

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija u petak, 18.12.2009.u 18.00 u hotelu Adriatic održat će božićnu priredbu u kojoj će učenici plesom, pjesmom, igrom, glumom nastojati sve nazočne uvesti u čudesno ozračje nadolazećih blagdana.

I ove godine priredba ima humanitarni karakter pa će se sredstva, prikupljena prodajom eko čestitki i prigodnih poklona, donirati UNICEF-ovu projektu Škole za Afriku kojemu se naša škola priključila ove školske godine. U prosincu smo svi, učenici i učitelji, u prigodnim kasicama skupili 4500 kn koje smo poslali UNICEF-u za Ruandu. Na prigodnom štandu na tržnici u Opatiji u petak, 10.12. su naši učenici iz PB grupe Tatjane Bonazza Čekade i Nataše Tomić prodavali svoje uratke (čestitke, suvenire, lavandu…), te za djecu iz Ruande odvojili dio prikupljenih sredstava.

Veselimo se vašem posjetu!

Opatija, 15.12.2009.g.
KUD: Dolores Varljen