Zahvala učenicama i učenicima za pomoć Haitiju

Autor: Fredi Glavan, 22. 1. 2010.

Danas, petak 22. siječnja 2010., završava se naša akcija sakupljanja novčanih priloga za stradali Haiti u kojoj su sudjelovale učenice, učenici, njihovi roditelji i zaposlenici naše škole.

Svima se zahvaljujemo i nadamo da će se ovim prilogom barem malo pomoći nekome u toj dalekoj zemlji. Osobito se nadamo da ćemo pomoći u nastojanjima čitavog svijeta da se vrati dostojanstvo života nesretnom stanovništvu, posebno razmišljajući o djeci i nemoćnima.

Škola će još danas sakupljati priloge i ovaj ponedjeljak, 24. siječnja 2010., uplatiti ukupno sakupljena novčana sredstva.

Pozivamo sve da osmisle nove načine humantiranog djelovanja s ciljem trajne pomoći stradalom Haitiju. Kao što svijet pokazuje ovih dana, postoje mnogi načini a mi smo se priključili samoinicijativno. Nakon toga smo primili i apel UNICEF-a, koji ovom akcijom potpuno podržavamo.

Još jednom, hvala svima!