Kazalište za mlade - pretplata Zajc 2

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 22. 2. 2016.

Četvrta predstava, u sklopu Kazališta za mlade, održat će se 22. veljače s početkom u 19 i 30 sati , a na repertoaru je mjuzikl Dipinto di blu.

Učenici 7. i 8. razreda Škole gledat će u sklopu programa Kazalište za mlade sedam predstava (četiri dramske, dvije glazbene i jednu baletnu predstavu).

Učenici u Rijeku dolaze samostalno, a u pretplati Zajc 2  gledat će svaku predstavu. Po završetku izvedbe, roditelji će po učenike doći pred zgradu kazališta ili prema dogovoru. O vremenu trajanja svake predstave, roditelji će biti pravovremeno obaviješteni.

Učenike će u kazalište pratiti profesorica Hrvatskog jezika Milana Međimorec i knjižničarka Serena Calderara Cvjetović.