Mjesec borbe protiv ovisnosti 15.11.-15.12.2011.

Autor: Tanja Sudiskas, 24. 11. 2011.

U Mjesecu borbe protiv ovisnosti školsko povjerenstvo  za prevenciju ovisnosti je organiziralo aktivnosti u kojima sudjeluju različiti sektori (OŠ „R.K.Jeretov, Društvo „Naša djeca“ Opatija, KŠR“Gorovo“Opatija, Hrvatski Crveni križ- Gradsko društvo Crvenog križa Opatija, Zavod za javno zdravstvo PGŽ-Odsjek za promicanje i zaštitu mentalnog zdravlja , Odjel školske medicine, Odsjek za prevenciju Policijske uprave Primorsko goranske).

Aktivnosti su usmjerene na djecu (radionice o prevenciji ovisnosti, športske i likovne), roditelje, nastavnike i učitelje (predavanja).

Popis svih aktivnosti u kojima možete sudjelovati pogledajte u privitku.

Priloženi dokumenti:
popis.pdf (115.94 KB)