Vijesti

OBAVIJEST O PONIŠTENJU JAVNOG POZIVA ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKE NASTAVE ŠKOLE U PRIRODI - BROJ 1-21

Autor: Sonja Kalafatović, 6. 12. 2021.

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude dana 3.12.2021. donijelo je Odluku o poništenju Javnog poziva 1-21 za prikupljanje ponuda za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (Škole u prirodi) za učenike 4.a razreda, objavljenog na web stranici Škole dana 5. studenoga 2021. zbog objave obrasca javnog poziva koji nije bio u skladu s Pravilnikom o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 53/21).