> Ponude
Ponude za izvanučioničku nastavu

OBAVIJEST O PONUDAMA ODABRANIM ZA PREDSTAVLJANJE NA RODITELJSKOM SASTANKU U SVEZI ORGANIZACIJE VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE-ŠKOLA U PRIRODI ZA 4.B i 4.C RAZRED

Autor: Marijana Mavić, 1. 12. 2021.

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave  na javnom otvaranju ponuda pristiglih u okviru definiranog roka dostave,održano dana 1.prosinca 2021.godine,odabralo je ponude sljedećih agencija:

1.ARRIVA TRAVEL

2.A.N.A.B.A.R.-TOURS

3.CROMATOURS

4.ZEATOURS

Povjerenstvo je odredilo da će datum predstavljanja ponuda,odabranih potencijalnih davatelja usluga,biti na roditeljskom sastanku,dana 9.12.2021. u 17:30 sati.

Određeno vrijeme trajanja pojedine prezentacije je deset minuta.

Pozivaju se navedeni davatelji usluga da predstave svoje ponude roditeljima.

Konačnu odluku o odabiru agencije za realizaciju Škole u prirodi donijet će roditelji na zakazanom roditeljskom sastanku.

Predsjednik Povjerenstva:Theo Pizzul-predstavnik roditelja

Zapisnik vodila:Gordana Bartulović