Vijesti o suradnja s gradom

RAZMJENA UDŽBENIKA

Autor: Maja Maravić, Saša Bačić, 11. 6. 2015.

I ove godine nam je namjera da u svima nama potaknemo želju za iskazivanjem solidarnosti i namjere pomoći jedni drugima stoga u suradnji s Gradom Opatija i Vijećem roditelja organiziramo akciju prikupljanja i razmjene udžbenika. Udžbenički kompleti koji su  prethodne godine kupljeni mogu se koristiti i sljedeće školske godine, pa bi opet svi zajedno mogli uštedjeti te na taj način pomoći mlađim učenicima i njihovim roditeljima.

Molimo sve učenike koji žele sudjelovati u razmjeni udžbenika da u ponedjeljak, 15.6.2015.g. donesu udžbenike koje žele proslijediti drugima. Posebno pozivamo učenike osmog razreda da se aktivno uključe u ovu akciju što je značajan doprinos zajednici u kojoj živimo.

U svim zgradama će biti organiziran prijam udžbenika na sljedeći način:

PONEDJELJAK 15.6.2015.

MATIČNA ZGRADA: 4.-8.RAZRED predaja udžbenika u ured psihologinje:

4. razred- 08:00-8:45 po abecednom redu

5. razred- 08:50-9:30 po abecednom redu

6. razred- 9:50-10:35 po abecednom redu

7. razred- 10:50-11:35 po abecednom redu

8. razred- 11,40:12:25 po abecednom redu

VOLOSKO: 1.-3.RAZRED-predaju udžbenike učiteljici Silviji Šimonović u učionicu.

IČIĆI: 1-3.RAZRED-predaju udžbenike učiteljici Bojani Lanča.

VEPRINAC: 1.-3.predaju edukacijskoj rehabilitatorici Nadiji Novak Ramić.

Za učenike koji su dobili udžbenike od Grada Opatija i koji će ih  donijeti u školu izdat će se   potvrda o vraćenim udžbenicima   ne bi li mogli dobiti suglasnost za nabavu radnih bilježnica i eventualnih udžbenika koje nisu uspjeli razmijeniti.

U utorak, 16.6.2015. će se nastojati proslijediti udžbenike za sljedeću školsku godinu učenicima koji su predali ovogodišnje udžbenike. U srijedu,  17.6.2015. bit će organizirana razmjena udžbenika za one koji ih nisu uspjeli do tada razmijeniti u uredu psihologinje od 14.00-19.00 sati.

Udžbenici koji će ostati nakon razmjene proslijedit će se u Društvo „Naša djeca“ Opatija te će se tijekom ljeta moći preuzeti (tel.kontakt-051/272-443).