Vijesti o suradnja s gradom

Članak o jednoj smjeni (List Opatija)

Autor: Fredi Glavan, 1. 2. 2011.

Prenosimo, odobrenjem glavne urednice gospođe Mirjane Rončević, članak objavljen u listu Opatija (veljača 2011., str 18.) novinarke Kristine Tubić i snimatelja gospodina Nikole Turine. Hvala im na ovom krasnom članku.

Škola zahvaljuje svim roditeljima na izvanrednoj suradnji i lijepim riječima za organizaciju prelaska. Napominjemo da je proces uhodavanja i dalje u tijeku. Uskoro ćemo objaviti rezultate upitnika koji su roditelji iz zgrade Volosko ispunjavali. Škola će i dalje analizirati satnicu i u skladu s povratnim informacijama upitnika, procijeniti potrebu promjene postojeće.

Također zahvaljujem svim učiteljicama i stručnoj službi škole na konstruktivnim prijedlozima tijekom pripreme prelaska. Tetu kuharicu Dinku pohvaljujemo na uspješnoj prilagodbi novom načinu prehrane učenika/ca. Domar Vitomir i tete spremačice Jela i Zdenka su nam pomagali kod preuređenja i premještanja namještaja.

Vaš ravnatelj!

(u privitku se nalazi tekst i skeniran članak, izaberite :: opširnije :: )

Priloženi dokumenti:
jedna_smjena_clanak_list_opatija.jpg (268.64 KB)