Vijesti o suradnja s gradom

100 djece 100 želja

Autor: Fredi Glavan, 16. 5. 2017.

U sklopu obilježavanja i proslave 100-te godišnjice osnutka Lions Club International-a  Distrikt 126 Hrvatska, kojem pripada i LC Opatija odlučio je, među inim manifestacijama, pokrenuti akciju "100 djece 100 želja".

Akcija je  zamišljena na način da 100 djece, različite dobi, vrtićke, osnovnoškolske, u svakom gradu u kojem postoji Lions klub, na većem slikarskom platnu, naslika svoju želju za mir u svijetu i svijet bez gladi i da ispod slike napiše svoje ime.

Sva naslikana platna iz Distrikta nas 1. Vice Guverner odnijeti će na

100. konvenciju Lions Club Internationala u Chicago

i tamo ih predati sjedištu Organizacije,

Danas je upriličena predaja platna predstavnicima Lions kluba Opatija

gospođi Dr. sc. Andreji Rudančić (Predsjednica Lions kluba Opatija) i

gospodinu Frani Miki (Tajnik Lions kluba Opatija).

Pohvaljujemo angažiranost naše kolegice Vanje Kusturin Zukić, koja je koordinirala tijekom izrade platna.

Zahvaljujemo našim učenicima/cama na prekrasnim crtežima na platnu.

Nešto više o već završenim akcijama možete naći na poveznici Lions Hrvatska | Služimo!