Vijesti o suradnja s gradom

Predavanje "O razvoju djece"

Autor: Tanja Sudiskas, 21. 11. 2011.

U Mjesecu borbe protiv ovisnosti  15.11.-15.12.2011. Školsko povjerenstvo  za prevenciju ovisnosti je organiziralo aktivnosti u kojima sudjeluju različiti sektori (OŠ „R.K.Jeretov, Društvo „Naša djeca“ Opatija, KŠR“Gorovo“Opatija, Hrvatski Crveni križ- Gradsko društvo Crvenog križa Opatija, Zavod za javno zdravstvo PGŽ-Odsjek za promicanje i zaštitu mentalnog zdravlja , Odjel školske medicine, Odsjek za prevenciju Policijske uprave Primorsko goranske).

Aktivnosti su usmjerene na djecu (radionice o prevenciji ovisnosti, športske i likovne), roditelje, nastavnike i učitelje (predavanja).

Srdačno Vas pozivamo  na predavanje  u okviru Projekta "Grad Opatija- prijatelj djece"  pod nazivom "O razvoju djece"  koje će se održati u četvrtak, 24. studenog s početkom u 18.00 sati u  Vili Antonio, Vladimira Nazora 2, Opatija. Predavanje će održati  Tanja Kosec, dr.med., specijalist psihijatrije, KBC Rijeka, Klinika za pedijatriju, voditeljica Kliničke jedinice za dječju psihijatriju.

Predavanje je namijenjeno roditeljima, učiteljima, odgojiteljima, stručnjacima pomažućih profesija  koji će dobiti informacije o  razvoju djece te kada i  na koji način se ostvaruje stručna psihijatrijska pomoć.