UNICEF - Stop nasilju

DAN RUŽIČASTIH MAJICA – PROTIV NASILJA U ŠKOLAMA

Autor: Saša Bačić, Nada Lovretić, 25. 2. 2015.

Obilježen je 25.2. u našoj Školi u svim zgradama. Učenici su na sjednici Učeničkog vijeća prihvatili prijedlog pedagoginje Nade Lovretić da se i naša škola priključi obilježavanju Dana ružičastih majica u Hrvatskoj, 25.2. jer smo Škola s nultom stopom tolerancije.

Školski vijećnici prenijeli su informaciju razrednicama i učenicima te se dogovorili da u srijedu dođu u ružičastim majicama i tako se priključe rijeci učenika, učitelja i drugih ljudi opredijeljenih za nenasilje. Fotografijama naših učenika i učitelj/ica šaljemo poruku:

I MI SMO PROTIV NASILJA U ŠKOLI

Nada Lovretić, pedagoginja