Vijesti o upravljanju školom

Matična zgrada - uređenje dvorane, ograda stubišta i novi sanitarni uvjeti za četvrtaše

Autor: Fredi Glavan, 23. 5. 2016.

Ovih dana su zamijenjene staklene cigle ispod prozora na dvorani. To je još jedna značajna sitnica kojom iz godine u godinu dokazujemo da je Školi u suradnji s Gradom Opatija važno održavanje i unaprijeđenje uvijeta rada i sigurnost učenika/ca.

Mi smo i dalje Škola na koju građani Opatije mogu biti ponosni.

Staklene cigle zamijenjenje čvrstim zidom zbog sigurnosti učenika/ca

Zbog sigurnosti učenika/ca povećana je visina ograde u matičnoj zgradi, što će se učiniti i u svim zgradama Škole.

I na kraju, obnovili smo posljednji stari wc učenika/ca (prizemlje) potpuno novim, u skladu s ostalima u matičnoj zgradi i drugim zgradama.