Učenici 7. razreda na nastavi Likovne kulture, pod vodstvom profesorice Nives Trusić, izradili su plakate povodom Dana ružičastih majica koji se obilježava 25. veljače.
Dan ružičastih majica, poznat i kao Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja, obilježava se posljednje srijede u veljači. Ovim se danom želi potaknuti učenike, učitelje i roditelje na promicanje tolerancije, međusobnog poštovanja i nenasilnog rješavanja sukoba.
Kroz kreativne i maštovite radove učenici su poslali snažne poruke protiv nasilja te istaknuli važnost prijateljstva, zajedništva i prihvaćanja različitosti. Njihovi plakati krase školske prostore i podsjećaju sve nas koliko je važno stvarati sigurno i poticajno okruženje za svakog učenika.
Ponosni smo na trud, kreativnost i osjetljivost naših učenika koji su svojim radom dali vrijedan doprinos obilježavanju ovoga važnog dana.

