I MI SMO SUDJELOVALI U KAMPANJI "ZASADI STABLO, NE BUDI PANJ"

Autor: Ameli Širola, 17. 11. 2021.

Učenici 1.a PB s učiteljicom Natašom Veršić,1.r Ičići s učiteljicom Marinom Mavrinac-Matulja, 2.a PB s učiteljicom Miom Aćimović, 2.b PB s učiteljicom Ameli Širola, 3.a s učiteljicom Ines Jurac, 3.b s učiteljicom Gordanom Jedriško Popeškić, 3.VE s učiteljicom Tatjanom Bonazza-Čekada, 4.a s učiteljicom Dolores Mance, 4.b PB s učiteljicom Anjom Malvić, 4.c s učiteljicom Gordanom Bartulović,  4.c PB s učiteljicom Andreom Abramović  te učenici koji su uključeni u INA Projekt „Dragocjena plastika“ s učiteljicom Ivanom Uremović Gašić sudjelovali su u Tjednu kolektivne sadnje stabala u Republici Hrvatskoj.

Vrijedne ručice naših učenika zasadile su oleandre, masline, smokve, lovore, lavande i ružmarine u vrtu i okolišu matične škole, škole Volosko i PŠ Veprinac.

Vrijedno je istaknuti da smo se kao škola na razini Hrvatske istakli po broju prijava za sudjelovanjem u kampanji „Zasadi stablo, ne budi panj“ i time opravdali naš status EKOŠKOLE.