> Novinari
Novinari - Vijesti

Naši učenici o nacionalnim testiranjima u emisiji Nova TV

Autor: Fredi Glavan, 21. 2. 2017. 18:19

Novinarka Nova TV Martina Bolšec Oblak danas je intervjuirala naše učenike petog razreda Katarinu, Lodu i Bornu.

Reportažu možete pogledati 21.2.2017. u 19:15 h

Martina Bolšec Oblak zadnje tri godine sudjeluje i u rubrici Bolja Hrvatska koja u sklopu Dnevnika Nove TV donosi pozitivne priče o mladim i uspješnim ljudima, od umjetnika, glazbenika, profesora, volontera do znanstvenika, informatičara i brojnih drugih.

Osmaši u Vukovaru

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 30. 5. 2016. 18:38

Uz pratnju razrednica Dragane Karamarko, Jelene Crnković, Dragice Rade te profesorica Serene Calderare Cvjetović, Marine Dadić i Suzane Ravaršan u nedjelju, 22.5. krenuli smo prema Vukovaru.

1.a i 1. b postali su dio Crvenog križa

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 12. 5. 2016. 15:06

Pomoći kome treba,dobro je poput meda!

U sklopu Tjedna obilježavanja Crvenog križa, učenici 1.a i 1.b razreda, primljeni su u njihov pomladak. Učenicima su na vrlo zanimljiv i maštovit način opisane djelatnosti Crvenog križa koje im je predstavio klaun Tedi.

Naši osmaši su bili na ekskurziji

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 11. 5. 2016. 11:55

Osmaši naše škole proveli su dva nezaboravna dana na ekskurziji u Dalmaciji.

Održan preventivno – edukativan program „Vidi i klikni“

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 26. 2. 2016. 09:07

Dana 25. veljače 2016 u maloj dvorani Marino Cvetković održana je HAK-ov preventivno – edukativan program „Vidi i klikni“ za prvašiće iz Voloskog, PŠ Ičići i PŠ Veprinac. Program se odvijao uz pomoć didaktičkih pomagala kao što su automobili na napuhavanje i električni automobil koji je izazvao posebno oduševljenje.

Obilježen dan ružičastih majica

Autor: Serena Calderara Cvjetović, 25. 2. 2016. 09:18

Društvo ”Naša djeca“ Opatija u suradnji s Policijskom postajom Opatija u našoj su školi organizirali aktivnosti pisanja poruka koje govore o borbi protiv nasilja prigodno napisanih na kartonskim ružičastim majicama koje su sami objesili na štrik.