Saša Bačić

Rikard Katalinić Jeretov

Zvanje: profesor matematike i informatike

Radno mjesto: Učitelj informatike (5-8.razred)

e-mail: sasa.bacic@skole.hr

Stručni suradnik informatičar

PETI NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ INFORMATIKE

Autor: Marijana Mavić, 12. 10. 2020. 11:58

Svebor Stublija učenik 7.d razreda je osvojio izvrsno 5. mjesto na Državnom natjecanju iz Informatike.

Svebor se natjecao u kategoriji Algoritmi – Programski jezik Logo. Natjecanje je odgođeno prošle godine zbog pandemije pa je održano naknadno od 5. do 7. listopada 2020. godine. Zbog specifične epidemiološke situacije svaki učenik koji je izborio plasman na Državno natjecanje je zadatke rješavao u svojoj školi.

Mentori učenika su Saša Bačić, prof. i Ivana Žužić (CTK)

Čestitamo Sveboru i njegovim mentorima!

Izvrstan uspjeh na Informatičkoj olimpijadi

Autor: Saša Bačić, 16. 7. 2020. 09:37

Učenik naše škole Svebor Stublija (7.d razred), ostvario je izvrstan plasman na Informatičkoj Logo olimpijadi održanoj u Zagrebu 13. i 16. srpnja 2020. godine.

Zbog odličnog rezultata i broja bodova na Županijskoj razini natjecanja iz Informatike u organizaciji AZOO pozvan je na pretkolo Informatičke Logo olimpijade 13.7. gdje je uspio izboriti sudjelovanje na završnici Logo olimpijade među najboljih 20 programera od petog do osmog razreda.

16.7.2020. je u rangu učenika svog uzrasta (6. razreda) ostvario izvrsno 6. mjesto u Hrvatskoj.

Mentori učenika su Saša Bačić (OŠ Rikard Katalinić Jeretov) i Ivana Žužić (CTK Rijeka).

Čestitamo Sveboru na uloženom trudu i ostvarenom uspjehu!