Vijesti iz Razredne nastave (RN)

OBILJEŽEN "ČA DAN"! Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marijana Mavić, 27. 11. 2020. 21:09

Dana 24. i  25.11.2020. u našim školskim zgradama i oko njih snimana je šesta epizoda nove emisije koja njeguje čakavsko narječje naziva "Mularija", a na taj smo način obilježili naš “Ča dan” koji ipak nije mogao biti kao inače zbog posebnih uvjeta u kojima se trenutno nalazimo.

NAŠE DJEČJE MUDROSTI

Autor: Marijana Mavić, 25. 11. 2020. 09:57

U znak sjećanja i zahvalnosti omiljenom dječjem piscu i novinaru MLADENU KUŠECU koji je svojim životom i radom veselio nas i djetinjstvo naših roditelja, baka i djedova.
Hvala mu jer je svojim životom i radom pružio djeci poštovanje koje zaslužuju i podario nam brojna djela koja će veseliti i obogatiti još mnogobrojnu djecu u budućnosti!