Nova cesta 53; telefon: (051) 703 910; email: rkj@os-rkatalinic-jeretov-opatija.skole.hr
Područne škole: Ičići (051) 704 311; Veprinac (051) 299 082

na Vršnom web mjestu škole (otvara novi prozor preglednika).

Natjecanja 2015-2018.

RoboUtrka na prstenac - domaćinstvo naše škole

Autor: Fredi Glavan, 8. 6. 2019. 11:58

Domaćinstvo drugog natjecanja, šk. god. 2018./'19., je bilo u OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija. Glavni organizator: http://www.robotikaistra.com/

Autor: Fredi Glavan, 6. 5. 2019. 12:46

Plazma Sportske igre mladih već 23 godine organiziraju sportska natjecanja za djecu od 6 do 18 godina starosti u kojima je do sad sudjelovalo 1.500,000 sudionika. Osim propagiranja sporta i sportskog načina života kroz svoje programe rade aktivno na edukaciji djece o svim sferama održivog razvoja. Edukativni korneri o važnosti recikliranja i očuvanja okoliša pratili su sva godišnja događanja Turneja radosti Plazma Sportskih igara mladih koja su se u 17 gradova diljem Hrvatske. (Izvor: http://www.igremladih.hr/ )

Ove godine smo dobili priliku učestvovati u igrama u našoj ljepotici Gradskoj dvorani Marino Cvetković te im zahvaljujemo na ustupanju dvorane.

[više]

Veliki uspjeh naših učenika i članova Karate kluba Opatija

Autor: Fredi Glavan, 21. 4. 2019. 07:34

David Milinovich, učenik naše škole iz Karate kluba Opatija osvojio je 1. mjesto na državnom prvenstvu u borbama mlađi kadeti – 45 kg.

Nakon prvog dana natjecanja članovi Karate kluba Opatija osvojili su dvije medalje: Jana Redžić – borbe učenice -40 kg – 3. mjesto i  Leon Buršić – borbe učenici -42 kg – 3. mjesto.

[više]

Luka Knežević je osvojio 2.mjesto na Državnom natjecanju u znanju talijanakog jezika

Autor: Dragica Rade, 9. 4. 2019. 13:20

Od 4. do 6.tavnja 2019. održano je u Zadru Državno natjecanje u znanju talijanskog jezika.

Luka Knežević, učenik 8.a razreda, osvojio je odlično 2. mjesto. Luku je za natjecanje pripremala mentorica Loreta Jeknić.

Čestitamo!

[više]

Jakov Celin je osvojio 2. mjesto na državnom natjecanju iz informatike

Autor: Dragica Rade, 26. 3. 2019. 00:12

Jakov Celin, učenik 7.d i njegova mentorica Dragica Rade bili su od 18. do 22. ožujka 2019. gdje se održalo državno natjecanje iz informatike.

Jakov se natjecao u kategoriji Algoritmi - Logo i pritom osvojio srebrnu medalju.

Osim u programskom jeziku Logo, Jakov programira u programskim jezicima Python i C++ i redovit je polaznik radionice Budi ++ koje se održavaju u Centru tehničke kulture Rijeka.

Čestitamo!

[više]

Pozvani na državno natjecanje iz informatike

Autor: Dragica Rade, 7. 3. 2019. 12:07

Učenik Jakov Celin, 7.d je na županijskom natjecanju iz informatike sudjelovao u dvije kategorije. U kategoriji Primjena algoritama je osvojio 3. mjesto, a u kategoriji Algoritmi – Logo 1.mjesto i u toj kategoriji je pozvan na državno natjecanje koje će se održati 19.-22.3.2019. u Primoštenu.