Maja Maravić

Maja Maravić, školski psiholog

Ured školske psihologinje nalazi se na kraju hodnika koji vodi prema računovodstvu, soba 13.

Uredovno vrijeme:

Pon - pet : 07,30 - 13,30 sati

Srijedom ujutro psihologinja se nalazi u školi Volosko.

Primanje roditelja: svakim danom, najbolje uz prethodni dogovor na broj telefona 703 - 915.

Psiholog - informacije

Polazak u školu Vijest ima dokument u privitku

Autor: Saša Bačić, Maja Maravić, 11. 4. 2013. 12:04

Polazak u školu – što je važno znati?

Svi se sigurno slažemo s činjenicom da je polazak našeg djeteta vrlo važan događaj u našim obiteljima. Prosječni roditelj počinje s pripremama već zadnju godinu vrtića, razgovarajući s djetetom o njegom osjećajima i očekivanjima vezanim uz polazak u prvi razred. Često postavljamo pitanja odgajateljima vezano uz zrelost i pripremljenost našeg djeteta za tako veliku promjenu i izazove koji se pred njega stavljaju. Često se prilikom govora o zrelosti za polazak u školu miješaju različite ideje, najčešće onih koji pitaju (u ovom slučaju roditelj) i onih koji odgovaraju (odgajatelj, psiholog i ostali stručnjaci). Važno je napomenuti sljedeće:

POMOĆ U UČENJU

Autor: Maja Maravić, 26. 4. 2012. 13:41

Tijekom ove školske godine psihologinja aktivno, svakodnevno pomaže učenicima koji imaju poteškoća u učenju.