NOVI UČENICI NAŠE ŠKOLE

Autor: Kristina Krapić, 8. 9. 2023.

Ponedjeljak 4.9.2023.  bio je velik dan za 74 opatijska prvašića. U školi Volosko učiteljice u A i B razrednom odjelu dočekale su 46 učenika, područna škola Ičići otvorila je svoja vrata za 16 učenika dok je područna škola Veprinac bogatija za 12 učenika.

Na sve tri lokacije prvašići i njihovi najbliži dočekani su s veseljem i prigodnim programom te poklonom, a sreću su im poželjeli i opatijski gradonačelnik Fernando Kirigin te ravnateljica Milana Međimorec. Veselimo se novim generacijama učenika i želimo im da uživaju u školskim klupama i novim izazovima.

Fotografije preuzete sa stranice Grada Opatije.

Školske novinarke