GRAD OPATIJA OSIGURAO SREDSTVA ZA POMOĆNIKE U NASTAVI

Autor: Marijana Mavić, 14. 9. 2023.

U sklopu projekta „Opatija – grad jednakih mogućnosti“ koji se financira iz Europskog socijalnog fonda plus, Grad Opatija je i ove godine osigurao bespovratna sredstva za osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju.

Grad Opatija je tako kroz projekt dobio sredstva za rad 10 pomoćnika u nastavi za učenike naše škole.

Nositelj projekta je Grad Opatija, a partner Osnovna škola “Rikard Katalinić Jeretov”.

Ukupna vrijednost projekta je 71.124 eura, od čega bespovratna sredstva iznose 60.000 eura, dok je preostali iznos osiguran gradskim proračunom.