MALI ARHEOLOZI

Autor: Maja Šikić, 24. 10. 2023.

U ponedjeljak, 23.10.2023. godine, imali smo gostovanje Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja u 1. b razredu.

Kustosica pedagoginja Iva Volović pripremila nam je radionicu "Mali arheolozi". To je radionica osmišljena s ciljem upoznavanja dijela stalnog postava muzeja posvećenog bogatoj arheološkoj građi Hrvatskog primorja. Radionica je edukativnog karaktera te kroz igru i praktičan rad djeci približava proces arheološkog istraživanja i posao arheologa.

Bilo nam je jako zabavno, zanimljivo i posebno biti mali arheolog na jedan dan. Proveli smo zabavne i vrlo zanimljive trenutke!