JULIJA SEKULIĆ PJEVALA NA PROMOCIJI KNJIGE

Autor: Petra Štiglić Bratović, 15. 12. 2023.

U četvrtak, 14.12., u Kinu Sloboda u Lovranu održana je promocija knjige "Lovran i Lovranci II: judi su naša bogatija" čija je urednica Cvjetana Miletić, književnica koja štuje domaću besedu i piše na čakavštini. Na osobni poziv gospođe Cvjetane, Julija Sekulić, učenica 3.b razreda, pod mentorstvom učiteljice Petre Štiglić Bratović uveličala je promociju otpjevavši pjesmu Teče, teče Rečina (koju je već ranije izvodila na festivalu Čaraoke i na manifestaciji Čakavčići pul Ronjgi) te oduševila publiku.

U spomenutoj knjizi mogu se pronaći zanimljive životne priče o ljudima iz Lovrana, među kojima su i one o učiteljicama naše škole - Sanji Albaneže i Marini Mavrinac Matulja.