PROSLAVA 22. ROĐENDANA KOLIBRIĆA

Autor: Marijana Mavić, 15. 2. 2024.

"Danas su u Društvu "Naša djeca" Opatija proslavili 22. rođendan Radionice/igraonice razvojne podrške djeci Kolibrići.

Vijećnici XIV. saziva DGV-a Grada Opatije izveli su lutkarsku predstavu za prijatelje Kolibriće od lutkica koje su sami izradili na svojim radionicama s voditeljicama. Predstava se zvala "Zaljubljeni golub i golubica" prilagođen prema slikovnici vijećnice XIV. saziva Marije.

Rođendan su proslavili uz pjesme, ples i igre. Ukrašavali su tortu koju je spekla mama jednog od polaznika radionice Ana.

Program Radionice/igraonice Kolibrići se provodi uz podršku Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike i Primorsko-goranske županije te u partnerstvu s Gradom Opatija i Općinom Lovran.

Organizatori ovim putem od srca zahvaljuju vrijednim volonterima, vijećnicima, roditeljima i voditeljima. Ljubav djeci prije svega bila je i bit će nit vodilja našeg rada i udruge. Zajedno za svijet dostojan svakog djeteta!"