USPJESI NAŠIH SKIJAŠA

Autor: Kristina Krapić, 19. 3. 2024.

Utrke naših skijaša održale su se u austrijskom Kartitschu u drugom vikendu ožujka gdje je naš Lukas Šepić osvojio prvo mjesto u veleslalomu u konkurenciji starijih dječaka u utrci CroSki Kupa.

U Sextenu se održala završnica navedenog kupa i naši učenici su sjajno završili ovu skijašku sezonu.

Ukupno nakon desetak slalomskih i veleslalomskih utrka u 2023./2024. skijaškoj sezoni najbolje rangirani je Lukas Šepić koji je na 1. mjestu u kategoriji starijih dječaka. A naša Dea Šepić u ukupnom poretku nakon svih 14 utrka slaloma, veleslaloma i super G-a u kategoriji mlađih kadetkinja zauzela je ukupno 3. mjesto.

Čestitamo na ovom sjajnom uspjehu!

Školske novinarke