Autor: Ivana Golubić, 9. 12. 2013.

U Osnovnoj školi ''Rikard Katalinić Jeretov'' Opatija se tradicionalno obilježava ''Mjesec borbe protiv ovisnosti''. Jedna od aktivnosti obilježavanja ove prigode jest izložba radova naših učenika na temu prevencije ovisnosti. Manji dio izložbe se sastoji od izrađenih plakata koji su izvješeni na panou Škole za što se trebamo zahvaliti učiteljici Morei Banićević i 5.C, učiteljicama Zdenki Miljatović i Kristini Bačić, te učenicama Tanii Berišić i Petri Banić. Drugi dio čini online izložba koja je rezultata rada učiteljice informatike Dragice Rade i njezinih učenika. Možete ju pogledati online pomoću sljedećih linkova (za prebacivanje na stranicu klinknite ime učenika).