Autor: Željka Božić Kučić, 19. 2. 2014.

U srijedu 19. veljače 2014. godine, u organozaciji Katehetskog ureda Riječke nadbiskupije i Agencije za odgoj i obrazovanje, održano je na Trsatu županijsko/nadbiskupijsko natjecanje iz vjeronauka - Vjeronaučna olimpijada za učenike osnovnih i srednjih škola. Tema ovogodišnje olimpijade bila je "Katolička Crkva i znanost".

Između 34 osnovnoškolske ekipe, ekipa naše škole koju su predstavljali Katja Knežević 8.a, Lovro Mandić 8.a, Mia Lanča 6.b i Ilona Suplina 6.b zauzela je odlično četvrto mjesto.