Autor: Serena Calderara Cvjetović, 14. 12. 2018.

Okoliš škole Volosko dobio je novo ruho. Suradnjom ravnatelja Fredija Glavana i vlasnika cvjetarne ˝Venerus˝, obitelji Radovanović, naš je vrt očišćen, osvježen i pripremljen za zimu. Vrt su uredili Nikola i Karmen Radovanović, kao i Carlo i Oscar, koji su pomogli roditeljima u uređenju tako što su spavali i omogućili roditeljima nesmetano obavljanje posla. Suradnju se nastavlja na proljeće, kada će nam vrijedna ekipa pomoći u sadnji cvijeća i sadnica.

Ovim putem zahvaljujemo se cijeloj ekipi cvjetarne ˝Venerus˝ i veselimo se novom projektu!