Autor: Saša Bačić, 17. 12. 2008.

Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija i ove školske godine svečano obilježava nadolazeće blagdane.

U hotelu Adriatic u Opatiji, u srijedu, 17. prosinca s početkom u 18,00 održat će se kulturno-umjetnički program s naslovom „Ljubav i veselje svima“ u kojem će nastupiti članovi pjevačkog zbora, recitatori, plesna skupina, mali lutkari, članovi scenske družine, likovne eko radionice, sve učenici matične i Područne škole Veprinac. Priredba će imati humanitarni karakter, a prikupljena sredstva donirat će se za liječenje šestomjesečnog Davida Krušvara iz Buzeta.