Autor: Fredi Glavan, 14. 11. 2011.

Danas na Kampusu Trsat riječkog Sveučilišta počinje 13. CARNetova korisnička konferencija CUC 2010. Pod nazivom „Svi putevi vode na Internet“, konferencija se održava od 14. do 16. studenog ove godine, a sudionici mogu pratiti niz predavanja o aktualnim temama, vezanim uz ICT projekte u obrazovanju, znanosti i društvu, informacijsku i medijsku pismenost, ICT i pedagogiju, Systrack, kao i mobilno učenje i društvene aspekte interneta.

Fredi Glavan, ravnatelj Škole

S ciljem stalnog promicanja uporabe IKT u nastavi i informatičkog razvoja naše Škole, suradnja s CARNet-om je od izuzetne važnosti. Ovaj vrhunski događaj, u obližnjoj Rijeci, je prilika koja se ne propušta.