Autor: Iva Kovačević, 10. 12. 2019.

Zbor naše škole nastupao je u subotu, 7. prosinca 2019., u 16:30h ispred Umjetničkog paviljona Juraja Šporera u sklopu manifestacije „Advent u Opatiji“.smiley

Izveli su božićne pjesme svjetske i domaće glazbene literature. Osim božićnih pjesama na repertoaru su bile  i druge pjesme i to na našem čakavskom narječju.

Bilo je ovo jedno novo i vrlo lijepo iskustvo za nas. Zahvaljujemo Turističkoj zajednici grada Opatije na pozivu te božićnim kapicama koje su doprinijele božićnom ugođaju, a zahvaljujemo i na soku kojim su članovi zbora počašćeni nakon uspješnog nastupa (prof. Marina Dadić).