Autor: Fredi Glavan, 16. 1. 2009.

Gospođa Knezović je govorila o tome što su hrvatski predstavnici postigli na Natjecanjima inovativnih učitelja i nastavnika tijekom protekle tri godine.

Webinar: "Natjecanje Primjena računala u obrazovanju“ održan u petak, 16. 1. 2009. u 13 h.

Webinar vodila Željka Knezović, viša savjetnica za informatiku iz Agencije za odgoj i obrazovanje.

Gospođa Knezović je govorila o tome što su hrvatski predstavnici postigli na Natjecanjima inovativnih učitelja i nastavnika tijekom protekle tri godine, koje su zemlje posjetili i što su vidjeli i doživjeli, a usporedit će i hrvatsko s europskim i svjetskim Natjecanjem inovativnih učitelja i nastavnika. Bilo je govora i o kriterijima natjecanja „Primjena računala u obrazovanju“.