Dragi roditelji i učitelji/ce,

vjerujem da su mnogi od vas posljednjih dana promišljali kako da dobiju informacije  od učenika kako se snalaze u novim uvjetima. Prof. Bezinović  s Instituta za društvena istraživanja nam daje mogućnost da koristimo online upitnik posebno konstruiran za ovu svrhu korištenje u 7. i 8. razredima.  Primjena bi išla online u periodu od 1. do 3. travnja. Mogućnost pristupa upitniku se zatvara u ponoć, 3. travnja 2020.

U nadi da će što više vas motivirati svoju djecu, učenike i učenice, objavljujem upute i poveznicu u sedmim i osmim razredima.