HZZJZ dana 30.04.2020. objavio je Upute vrtićima i školama.

Resorno ministarstvo, objavilo je Preporuke za organizaciju rada u razrednoj nastavi za prva dva tjedna nakon povratka učenika u škole koji može biti najranije 11. svibnja 2020. godine.

http://rkj.hr s razmatranjem mogućnosti i Izjavom roditelja.

Detalje oko organizacije rada naše škole, objavit ćemo nakon konzultacija koje ćemo provesti s osnivačem Gradom Opatija i nakon prikupljanja povratnih informacija od roditelja učenika razredne nastave.

Za sada, prvi korak je čitanje dokumenata kako biste se upoznali sa složenošću povratka učenika RN u školske klupe.

Roditelji su potpuno samostalni u odluci slanja svoje djece u tako organiziranu nastavu u zgradama škole. Roditelji su dužni pročitati naputke. Škola je dužna u kontaktu s roditeljima stvoriti jasan plan načina organizacije.

Točan datum djelomičnog povratka u klupe (ovisi o odluci pojedinog roditelja) još nije potvrđen, samo se zna da ne može biti nikako prije 11.5.2020. godine.

O svim detaljima oko organizacije nastavnog procesa u školi, pravovremeno ćemo Vas izvijestiti.

Zahvaljujemo Vam na strpljenju, suradnji i svoj podršci koju ste do sada iskazivali.

Želimo Vam svima zdravlje i obiteljsku slogu, zajedništvo, ljubav i blagostanje. Čuvajmo se!