Autor: Tatjana Bonazza Čekada, 7. 10. 2021.

Konačno! U ponedjeljak 4. listopada 2021. razredni odjel 3. VE bio je u svom punom sastavu. vratio nam se učenik Mario Veršić koji je gotovo dvije školske  godine proveo prateći online nastavu kod kuće.

Nakon bolnica u Rijeci, Zagrebu, kućnoj njezi, stigao  je  i čas da se Mario vrati u svoju  školu.

Našem borcu smo pripremili mali svečani doček, kojeg je uistinu i zaslužio.

Učenici su mu čitali i uručili pisma i crteže, a učiteljica poklonila diplomu i veliki razredni plakat. Pjevalo se, plesalo, igralo ali i ponovilo pravila o pridržavanju epidemioloških mjera . Tom  prilikom, sam Mario ispričao je  kako je njemu bilo svo to vrijeme, a na kraju je  i počastio svoje prijatelje slatkišima .

Dragom Mariu želimo puno zdravlja i što dulji boravak u njegovom 3. razredu, među svojim prijateljima.