IZVANUČIONIČNA NASTAVA PŠ VEPRINAC - Posjet Eko muzeju "Vlaški puti" u Šušnjevici

Autor: Marijana Mavić, 30. 11. 2021.

U petak, 26. studenog 2021. godine, učenici od 1. do 3. razreda Područne škole Veprinac, članice “Mreže škola Parka prirode Učka”, posjetili su Ekomuzej Vlaški puti u Šušnjevici.
Ekomuzej “Vlaški puti” uređen je u sklopu projekta Učka 360°, kao mjesto valorizacije i prezentacije društvene povijesti i tradicijske kulture Šušnjevice i bliže okolice. Učenici su uz stručno vodstvo razgledali interpretacijski centar te su se kroz interaktivni i multisenzorni postav, na kreativan način, upoznali s bogatom baštinom ovoga kraja.