Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija

Najnovije vijesti Škole

SESTRA I BRAT ŠEPIĆ OPET NA POSTOLJU

Autor: Marijana Mavić, 17. 2. 2022.

U organizaciji Ski kluba Rijeka 10. i 11. veljače održano je natjecanje „Kup Primorsko-goranske županije“ Hrvatskog skijaškog saveza. Skijaši su se natjecali u kategorijama mlađih i starijih dječaka i djevojčica. Na natjecanje je sudjelovalo ukupno 60 skijaša iz 8 hrvatskih skijaških klubova. Naš učenik 4.b razreda Lukas Šepić osvojio je zlato u slalomu i broncu u veleslalomu u kategoriji mlađih dječaka. Njegova sestra Dea, učenica 5.a razreda osvojila je srebro u veleslalomu u kategorijih starijih djevojčica, a u slalomu se plasirala na 5. mjesto.

Čestitamo našim skijašima i želimo im puno uspjeha u daljnjim natjecanjima!

Novinarka: Lara Staničić