Autor: Serena Calderara Cvjetović, 7. 4. 2022.

U srijedu 6.travnja 2022.učenici 3.b,4.a i 4.c razreda sudjelovali su u zanimljivoj radionici o uzgoju kamelija. Učenici su doznali mnoge zanimljivosti o uzgoju kamelija u rasadniku Parka Angiolina, na kojoj nas je voditeljica radionice upoznala s načinom presađivanjem kamelija iz reznica, zaštitom i njegom kamelija. Kamelije vole puno pažnje pa su tako danas i naši učenici poklonili kamelijama puno pažnje i divljenja njihovoj jedinstvenoj ljepoti i raskoši.