Autor: Serena Calderara Cvjetović, 8. 4. 2022.

U Rijeci, na stadionu Kantrida, održano je školsko atletsko natjecanje. Naši učenici su sa svojim mentorom i profesorom Adamom Režićem osvojili iznimne rezultate. Učenici 5. i 6. razreda osvojili su sedam medalja na školskom natjecanju iz atletike. Učenik Niko Andretić Waldovski  u disciplini bacanje vortexa osvojio je zlatnu medalju, a srebrna medalja pripala je učeniku Marku Rebcu u disciplini sprint 100 metara. Učenica Vana Zdrinšćak je u disciplini trčanje na 600 metara osvojila brončanu medalju. Četiri  brončane medalje u štafeti 4x100m postigle su učenice Lana Marković, Gabrijela Brajković, Nora Vlašimsky i Paola Šarčević. Učenice 7.a razreda osvojile su  šest medalja. Petra Levak osvojila je zlato u disciplini sprint 100 metara, a Iris Levak je u disciplini sprint 300m osvojila broncu. Četiri zlatne medalje osvojile su Petra Levak, Ana Vičić, Iris Levak i Mia Babnik u švedskoj štafeti: 4X 100m,200m,300m i 400m.