Autor: Serena Calderara Cvjetović, 5. 7. 2022.

U našoj školi okupila se generacija upisanih prvašića 62./63. godine. Prije deset godina uspješno su proslavili pedesetu obljetnicu pa su se za šesdesetu još više potrudili. U školskoj knjižnici održali su prigodan program, a potom je uslijedilo druženje u restoranu Bianco&Nero. Tridesetak učenika, profesorica Kalafatović, sadašnja ravnateljica Milana Međimurec s organizatorima Anamarijom Ambrožić, Neviom Novakom i  Dariom Deklevom obilježili su ovaj veliki jubilej.

Čestitamo na trudu I organizaciji te vjerujemo da će se za deset godina zabava ponoviti.