Autor: Kristina Krapić, 8. 7. 2022.

Svečana podjela nagrada osmašima koji su svih osam godina imali odličan uspjeh te proglašenje učenika generacije održalo se 8.7.2022. u holu naše škole. Program je vodila pedagoginja Irena Mikac, a bio je popraćen izvrsnim izvedbama našeg zbora s njihovom voditeljicom Marinom Dadić, recitacijom Paole Janjetić i Pie Petričić Ferlin te recitacijama izvrsne Mularije pod vodstvom Marine Mavrinac Matulja. Učenicima se s lijepim i poučnim riječima obratila i naša ravnateljica Milana Međimorec te ih podsjetila da su sami kovači svoje sreće i poželjela im sve najbolje na njihovom životnom putu.

Za učenika generacije svaki je razred imao svog predstavnika za 8.a to je bio Karlo Tuljak, iz 8.b Mila Car, 8.c Jana Redžić i 8.d Sara Perušić. Učiteljsko vijeće je za učenicu generacije odabralo Milu Car kojoj je nagradu uručila razrednica Eva Ravnić.

Ponosimo se našom generacijom osmaša, želimo im puno uspjeha u daljnjem školovanju i životnom putu te se nadamo da će im naša škola i oproštaj od nje ostati u lijepom sjećanju.