Autor: Kristina Krapić, 10. 10. 2022.

Učenice 8.c razreda Paola Janjetić i Pia Petričić Ferlin sudjelovale su 1.listopada 2022. u Noći istraživača u Exportdrvu sa svojom učiteljicom Marijom Žilić.

Učenice su sudjelovale sa svojim zadacima o građi ljudskog tijela zajedno s Biotehnološkim odjelom Sveučilišta u Rijeci. Zadaci su bili namijenjeni djeci od treće godine pa do školske dobi. Naše su učenice bile izvrsne suradnice, a čitava je manifestacija bila izrazito zabavna, bogata sadržajima i poučna te ju je posjetilo preko 1200 posjetitelja. Jako smo ponosni što je i naša škola bila dio ove manifestacije sa svojim zanimljivim i poučnim materijalima.