Autor: Tatjana Bonazza Čekada, 3. 12. 2022.

I ove godine su radovi naših  učenika objavljeni u 28.izdanju natječaja „ČAKAVČIĆI PUL RONJGI „.

Objavljeni su radovi učenica: Natali Brumnjak, Leone Galešev, ,Tijane Kinkela, Eni Smoljan, Veronike Vujičić i Lee Zaletel. Učenica Lea Zaletel  je sa svojom pjesmom „Zalevalnik“ osvojila i drugo mjesto u kategoriji radova od 1.-4.razreda. Ona je u pratnji svoje majke i mentorice Tatjane Bonazza- Čekada bila na svečanoj promociji zbirke koja se održala u OŠ Klana, 30. studenog 2022.

Čestitamo Lei na osvojenoj nagradi i svim učenicama koje vrijedno pišu i njeguju čakavštinu.