Autor: Serena Calderara Cvjetović, 19. 12. 2022.

Školsko natjecanje 14. sezone u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“ provedeno je 16. prosinca. Nakon provođenog školskog natjecanja na županijskom natjecanju u znanju sudjelovat će učenice Anja Kučić, Lana Golubović i Viktorija Dovođa. Ovogodišnja je tema kviza znanja i kreativnosti „Volim London“, a učenici su čitali Sherlock Holmesa Grimizna istraga, Krunoslava Mikulana Pekinezer Princ u službi Njezina Veličanstva i Davida Walliamsa Zvijer iz Buckinghamske palače.