Autor: Kristina Krapić, 24. 12. 2022.

U našoj je školi 23.12.2022. u 17h održan božićni koncert na kojem su veliki i mali pjevači pokazali sve što su ove godine naučili sa svojom učiteljicom Marinom Dadić. Brojne je posjetitelje najprije prigodnim riječima pozdravila naša ravnateljica. Nakon toga su se začuli stihovi i melodije božićnih pjesma, pjesmama na stranim jezicima, na našem čakavskom narječju i hrvatske tradicijske pjesme. Sudjelovao je veliki i mali zbor te vokalna skupina. A učenice 6.b razveselile su nas prigodnim recitacijama. Lijepoj i svečanoj atmosferi dodatno su doprinijele i vesele voditeljice iz 6.b.

Publika je oduševljeno pozdravila svaki nastup, a na kraju su sudionike i posjetitelje čekale slastice pripremljene na nastavi Domaćinstva koje vodi učiteljica Natalija Smolčić, a one  su nestale u trenu. U knjižnici su se mogli kupiti ručno rađeni proizvodi naše udruge Vivo. Bilo je ovo predivno poslijepodne i uvod u božićne blagdane.