Stranice Školskog sportskog društva (ŠSD)

Vijesti iz sportskog života škole

KUP OPATIJE U GIMNASTICI

Autor: Marina Mavrinac Matulja, 22. 5. 2012.

Prepuna dvorana gimnastičarki i gimnastičara

16. 05. 2012. u školskoj dvorani OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" održano je gimnastičko natjecanje u višeboju za kategorije od 1. do 8. razreda. Sudjelovalo je 27 gimnastičarki i 3 gimnastičara sa područja Lovrana, Matulja, Rijeke i Opatije. Ocijenjivale su se vježbe na parteru, gredi, kozliću i razboju.

U kategoriji 1. i 2. razred: 1. Karla Kuhar; 2. Ana Krištić; 3. Sara Božić

U kategoriji 3. i 4. razred: 1. Iris Matulja; 2. Mia Stojšić; 3. Karolina Bilen

U kategoriji 5. i 6. razred: 1. Petra Banić; 2. Inja Malnar; 3. Lucija Djarmati

U kategoriji 7. i 8. razred: 1. Anjamarija Marot; 2. Marlen Moschella; 3. Andrea Hamerlitz

U kategoriji dječaka od 1. do 5. raz.: 1. Denis Gucul; 2. Mistral Matulja; 3. Ante Blažičević

Prepuna dvorana roditelja, prijatelja i obožavatelja gimnastike bila je izuzetna podrška mladim gimnastičarkama i gimnastičarima. Dvorana je uistinu odisala pravim sportskim duhom.

Priloženi dokumenti:
REZULTATI_GIMNASTIKA_KUP_OPATIJE_2012.pdf (145.28 KB)