Stranice Školskog sportskog društva (ŠSD)

Vijesti iz sportskog života škole

Bicikliranjem do boljitka

Autor: Saša Bačić, Ivan Tancabel, Vlatka Crnković, 22. 9. 2012.

Dan 22 rujna proglašen je Danom bez automobila. Namjera je jačanje svijesti o onečišćenju kao rezultatu nepromišljenoga i neopravdanog korištenja  automobila te promoviranje  pješačenja, bicikliranja  i javnoga prijevoza u svim, a posebno u velikim gradovima.

U suradnji s KŠR “Gorovo“, Škola „Rikard Katalinić Jeretov" pod vodstvom prof. Dragane Karamarko,  navedenom  se obilježavanju  pridružila  međurazrednim natjecanjema  u vještini upravljanja biciklom.

Natjecanje se održavalo u dvjema kategorijama : u kategoriji  5.i 6. razreda  te  7.i 8. razreda,  na školskom igralištu od 10 – 12 sati. Najusješniji među njima nagrađeni su diplomama.

REZULTATI NATJECANJA  5. I 6. RAZREDA

DJEČACI :