GLOBE vijesti

EKO - Radionica Štedimo energiju! u sklopu EU projekta Alterenergy

Autor: Fredi Glavan, 17. 12. 2014.

Četvrtaši učili kako štedjeti energiju

U sklopu županijskog EU projekta Alterenergy- energetska održivost za male jadranske zajednice, u srijedu 17.12.2014. djelatnica Regionalne energetske agencije Kvarner, Sanda Hunjak, održala je za učenike 6. razreda radionicu „Štedimo energiju!“ . Primorsko-goranska županija sudjeluje u projektu Alterenergy zajedno s još 18 partnera iz Italije, Albanije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Grčke, Crne Gore, Slovenije te Srbije. Jedan od ciljeva projekta jest i poticanje korištenja obnovljivih izvora energije te su učenicima ovom prigodom uz predavanje i gledanje animiranog filma na tu temu, podijeljeni i prigodni edukativni materijali.

Fotografija radionice u matičnoj zgradi.